Wyjazdowe zwycięstwo w Budzowie!

W niedzielę 15 października 2017 r. nasi seniorzy po bardzo zaciętym meczu pokonali Strzelec Budzów 2:1, niedzielne spotkanie w Budzowie było jednym z tych o "6" punktów, Strzelec Budzów, który w zeszłym sezonie razem z naszą drużyną uzyskał awans do A-klasy podokręgu wadowickiego od początku tej rundy ciągnie się w ogonie tabeli, naszym chłopakom wiedzie się nieco lepiej, jednak pojedynek derbowy rządzi się innymi prawami, na dodatek Budzów dysponował atutem własnego boiska, tak ważnym w A-klasowych rozgrywkach. Mimo wszystko to BSC Zawoja wywiózł komplet punktów z Budzowa.

Mecz rozpoczął się od ostrej gry w środku pola, niestety to gospodarzom udało się otworzyć wynik niedzielnego spotkania, w 19 minucie spotkania Strzelec Budzów objął prowadzenie, taki wynik utrzymał się do końca I połowy.

Na początku II połowy świetną okazję na zdobycie wyrównującej bramki miałzawodnik zawojskiej drużyny Rafał Pasierbek, niestety w sytuacji sam na sam z bramkarzem jego strzał dosłownie o centymetry minął lewy słupek bramki Budzowian. Jednak już w 58 minucie spotkania pewnym strzałem popisał się nasz napastnik Grzegorz Jodłowiec, a w 80 min. ten sam zawodnik ustalił wynik na jakże szczęśliwe dla nas 2:1.

Niestety w 84 min. nasz zawodnik Bartłomiej Warmuz po ostrym faula gracza budzowskiej drużyny doznał poważnego rozcięcia twarzy, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Bramki: LKS Strzelec Budzów [K. Mirocha 19'] BCS Zawoja [G. Jodłowiec 58', 80']

Już 21 października 2017 r., tj. w najbliższą sobotę o godz. 12:00 BCS Zawoja rozegra spotkanie z drużyną LKS Zarek Barwałd Górny, spotkanie odbędzie się na zawojskim obiekcie. Serdecznie zapraszamy wszystkich na stadion !