Wyjazdowa porażka seniorów w Roczynach

W niedzielę 10.09.2017 r. drużyna BCS-u rozegrała swój trzeci wyjazdowy pojedynek w tym sezonie. Niestety nie udało się powiększyć naszego dorobku punktowego. Na dodatek zwycięzca niedzielnej potyczki - Burza Roczyny przed rozpoczęciem meczu bezpośrednio sąsiadował z nami w tabeli wadowickiej A-klasy, po porażce 2-4, niedzielni przeciwnicy odskoczyli nam na 3 punkty.

Już pierwsza połowa meczu zapowiadała sporo emocji, obie drużyny potrafiły sobie stworzyć wiele sytuacji bramkowych, z których dwie wykorzystała Burza Roczyny (pierwszy gol dla gospodarzy był skutkiem jedenastki podyktowanej przez sędziego za faul w polu karnym zawodnika zawojskiej drużyny Piotra Bacha). Również wykorzystanie rzutu karnego w 45 minucie skutkowało trafieniem kontaktowym dla naszej drużyny, pewnie jedenastkę wykonał Krzysztof Jodłowiec. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla drużyny gospodarzy.

Niestety w drugiej połowie sporą nieskutecznością razili gracze BCS-u, Grzegorz Jodłowiec nie wykorzystał 3 bardzo dogodnych okazji do wpisania się na listę strzelców. Tymczasem piłkarze z Roczyn z zimną krwią strzelali na bramkę Kamila Wolskiego. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Burzy Roczyny.

Burza Roczyny [Ł. Rajda 21'(K), J. Talar 39', M. Kalisz 69', P. Łysoń 73'] BCS Zawoja [K. Jodłowiec 45', S. Pena  90']

Już 17 września 2017 r (tj. niedziela) o 15:00 na boisku w Zawoi Centrum powalczymy o kolejne punkty, tym razem naszym przeciwnikiem będzie drużyna Znicza Sułkowice Bolęcina. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie i już teraz dziękujemy serdecznie za Wasz niezawodny doping.