Wygrana Juniorów na początek II rundy rozgrywek.

Z dobrej strony zaprezentowali się Juniorzy Młodsi BCS w Zawoi. W pierwszym meczy rozgrywek II rundy pokonali w meczu wyjazdowym Tempo Białka 3-1 Zawojanie kontrolowali grę od pierwszej do ostatniej minuty. W 10 minucie Mateusz Sałaciak po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców. BCS ciągle atakował czego efektem była bramka Sebastiana Gliwy na 2-0. Gospodarze ograniczali się do gry z kontry. W 30 minucie Ficek popisał się świetną interwencją ratując nasz zespół przed utratą gola. W drugiej połowie Zawojanie nadal przeważali. W 65 minucie po pięknej indywidualnej akcji na listę strzelców po raz drugi wpisał się Mateusz Sałaciak. Gospodarze odpowiedzieli tylko jedną bramką w 70 minucie.

W kolejnym meczy nasi juniorzy zmierzą się ze Spartakiem Skawce.