Jak zapisać dziecko do BCS

Przyjadź i przekonaj się, że warto!!!

Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi organizuje nabór ciągły dla chłopców i dziewczynek w różnych kategoriach wiekowych (już od 6 roku życia) do sekcji piłki nożnej oraz piłki siatkowej. Zapraszamy na bezpłatne treningi, po których zdecydujecie Państwo o chęci uczestnictwa w naszym Klubie.

 

Zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Ćwiczenia, gry i zabawy dostosowane są do wieku i poziomu sprawności dziecka. Stawiamy przede wszystkim na wychowanie, radość, zabawę, aktywne spędzanie wolnego czasu, następnie na szkolenie i zdobywanie umiejętności.

 

Aby zapisać dziecko do Babiogórskiego Centrum Sportu w Zawoi należy wypełnić i wysłać formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie
w zakładce kontakt, podać wiek dziecka i sekcję (piłka nożna lub siatkówka),
w której dziecko chce trenować lub zadzwonić pod numer telefonu 698674165 Na podstawie tych informacji zostaną Państwo skierowani do odpowiedniej grupy. Istnieje również możliwość zapisania dziecka bezpośrednio u trenera danej sekcji/grupy. Terminy i godziny zajęć znajdziecie państwo na stronie głównej naszej strony www.

Nie jesteś pewny/a czy dziecko będzie chciało chodzić na treningi? Nie martw się możesz przyprowadzić dziecko na jeden trening i po nim zdecydować co dalej.

Kiedy już zdecydujesz się na zapisanie dziecka

 

Aby być pełnoprawnym członkiem/uczestnikiem naszego klubu należy wypełnić kartę zgłoszenia dziecka do danej sekcji. Kartę można pobrać poniżej, następnie wypełnić, podpisać i oddać trenerowi lub złożyć w biurze Babiogórskiego Centrum Sportu w Zawoi, które znajduje się w budynku Hali Widowiskowo-Sportowej w Zawoi Centrum. Opłata za wpisowe wynosi 20zł. Wpłaty z wpisowe można dokonać w biurze klubu lub przelewem na konto:

 

Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi

Nr konta: Bank Spółdzielczy w Jordanowie o/Zawoja
Nr 91 8799 0001 0020 0201 5886 0001

w tytule proszę wpisać: wpisowe oraz imię i nazwisko dziecka/uczestnika

Deklaracja członkowska dla osób niepełnoletnich

Deklaracja członkowska dla osób pełnoletnich

 

BCS.PL                                                                                                                     

 

Strona Głowna                                                                                                                                                     

Kontakt
Jak zapisać się do BCS?
Babiogórskie Przedszkole Piłkarskie 
Pliki do pobrania

  

POLECAMY

 

BCS na FB