WAKACYJNA LIGA SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

 

Regulamin Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej:

Cele:

  • popularyzacja aktywności fizycznej oraz siatkówki plażowej w Gminie Zawoja
  • promocja aktywnego trybu życia

Organizator:

  • Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi
  • Orlik w Zawoi Wilcznej

Termin i miejsce:

  • 06.07 – 17.08.2019
  • Boisko do siatkówki plażowej w Zawoi Wilcznej (Kompleks Orlik Zawoja)

Uczestnictwo:

  • W turnieju mogą brać udział drużyny dwuosobowe mieszane (chłopiec/dziewczyna) z rocznika 2003 i młodsi.
  • W turnieju mogę brać udział drużyny z poza Gminy Zawoja

Zapisy:

  • Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane do 09.07.2019r.

System rozgrywek:

  • Każdy z każdym a następnie 3 najlepsze drużyny zagrają w turnieju finałowym.

Nagrody

  • Medale dla drużyn turnieju finałowego ( 3 najlepsze drużyny)

Przepisy:

  • Turniej będzie rozgrywany zgodnie z obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej z wyjątkiem:

- siatka ustowiona na wysokości 220m

- Seta (z wyjątkiem decydującego 3-go seta) wygrywa zespół, który jako pierwszy zdobędzie 15 punktów,
uzyskując przynajmniej dwa punkty przewagi.

- W przypadku remisu 1:1 w setach, rozgrywany jest decydujący (3-ci) set do momentu uzyskania przez jeden
zespół 15 punktów, z różnicą przynajmniej 2 punktów.

- Zespół, który bez uzasadnionych powodów nie stawi się na boisku w wyznaczonym terminie, przegrywa
mecz walkowerem 0-2 (0-15, 0-15)

- za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane - 1 punkt, za walkower 0 punktów.
O kolejności zespołów decydują kolejno: 1. większa liczba zdobytych punktów 2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
a. wynik bezpośredniego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami
b. lepszy (wyższy) stosunek setów – wygranych do przegranych w turnieju
c. lepszy (wyższy) stosunek małych punktów – zdobytych do straconych w turnieju

Lista drużyn:

  1. Ramona Guzik/Dawid Bartyzel
  2. Dominika Trzebuniak/Patryk Trybała
  3. Amelia Kudzia/Artur Dudoń
  4. Anna Kuś /Pasierbek Marcin
  5. Joanna Kuś/Przemysław Hutniczak
  6. Małgorzata Iciek/Kamil Kaczmarczyk
  7. Dawid Szarlej/Julia Czarna
  8. Kamil Zemlik/Natalia Smyrak
  9. Klaudia Głowacz/Patryk Smyrak
  10. Ewelina Hutniczak/Przemysław Wronka

 

                                         WYNIKI GIER

MECZ

DRUŻYNA

DATA/GODZ

WYNIK

1

Ramona Guzik/Dawid Bartyzel

09.07.19
g. 18.30

0-2
15:19, 6-15

Ewelina Hutniczak/P. Wronka

2

Dominika Trzebuniak/P. Trybała

09.07.19
g. 19.00

0-2
14:16, 13:15

Klaudia Głowacz/Patryk Smyrak

3

Ramona Guzik/Dawid Bartyzel

09.07.19
g. 19.30

1-2
12:15, 15:13, 10:12

Dominika Trzebuniak/P. Trybała

4

Klaudia Głowacz/Patryk Smyrak

09.07.19
g. 20.00

2-0
15:4, 15:10

Ewelina Hutniczak/P. Wronka

5

Amelia Kudzia/Artur Dudoń

15.07.19
g.15.00

2-0

15:12, 15:9

Natalia Smyrak/Kamil Zemlik

6

Amelia Kudzia/Artur Dudoń

16.07.19
g. 17.00

2-1

15:10

Ewelina Hutniczak/P. Wronka

7

Julia Czarna/Dawid Szarlej

16.07.19
g.17.30

2-0

15:9, 15:4

Małgorzata Iciek/K. Kaczmarczyk

8

Małgorzata Iciek/K. Kaczmarczyk

16.07.19
g.18.00

0-2

6:15, 8:15

Ewelina Hutniczak/P. Wronka

9.

Julia Czarna/Dawid Szarlej

16.07.19
g.18.30

2-0

15:13, 15:10

Amelia Kudzia/Artur Dudoń

10.

Ewelina Hutniczak/P. Wronka

16.07.19
g.19.00

0-2
7:15, 11:15

Julia Czarna/Dawid Szarlej

11.

Małgorzata Iciek/K. Kaczmarczyk

16.07.19
g.19.15

1-2
5:15, 15:12, 7:11

Amelia Kudzia/Artur Dudoń

12.

Joanna Kuś/Przemysław Hutniczak

18.07.19
g.16.30

2-0
15:12, 15:13

Małgorzata Iciek/K. Kaczmarczyk

13.

Natalia Smyrak/Kamil Zemlik

18.07.19
g.18.15

2:0
15:10, 15:13

Joanna Kuś/Przemysław Hutniczak

 

                                         WYNIKI GIER

MECZ

DRUŻYNA

DATA/GODZ

WYNIK

14

Julia Czarna/Dawid Szarlej

23.07.19
g.15.00

2-0

15:12, 15:9

Dominika Trzebuniak/P. Trybała

15

Joanna Kuś/P. Hutniczak

23.07.19
g.15.30

1-2
13:15, 15:13, 9:11

Anna Kuś/Marcin Pasierbek

16

Anna Kuś/Marcin Pasierbek

23.07.19
g.16.00

2-1
17:15, 2:15, 11:9

Julia Czarna/Dawid Szarlej

17

Dominika Trzebuniak/P. Trybała

23.07.19
g.16.15

0-2
6:15, 10:15

Amelia Kudzia/Artur Dudoń

18

Dominika Trzebuniak/P. Trybała

23.07.19
g.16.40

0-2
9:15, 10:15

Anna Kuś/Marcin Pasierbek

19

Anna Kuś/Marcin Pasierbek

23.07.19
g.17.00

0-2
9:15, 3:15

Amelia Kudzia/Artur Dudoń

20

Amelia Kudzia/Artur Dudoń

23.07.19
g.17.30

2-0
15:12, 15:7

Joanna Kuś/P. Hutniczak

21

Amelia Kudzia/Artur Dudoń

23.07.19
g.18.00

2:1

14:16, 15:9, 11:5

Klaudia Głowacz/Patryk Smyrak

22

Julia Czarna/Dawid Szarlej

23.07.19
g.18.00

2-1
15-4, 13:15, 11:2

Joanna Kuś/P. Hutniczak

 

 

BCS.PL                                                                                                                     

 

Strona Głowna                                                                                                                                                     

Kontakt
Jak zapisać się do BCS?
Babiogórskie Przedszkole Piłkarskie 
Pliki do pobrania

 



 

POLECAMY

 

BCS na FB