Ważne zwycięstwo seniorów BCS

W ostatnią niedzielę nasza drużyna seniorów odniosła przed własną publicznością bardzo ważne zwycięstwo, które znacznie przybliżyło nas do utrzymania się w A-klasowych rozgrywkach. Przeciwnikiem BCS-u był zespół Dębu Tomice, podobnie jak my, beniaminek tego szczebla rozgrywek. Cały mecz przebiegał pod dyktando naszego zespołu, jednak zawodnicy gości przeprowadzili kilka groźnych kontrataków, których na szczęście nie udało im się zamienić na bramkę. Pierwszą bramkę strzelił nasz niezawodny kapitan, Krzysztof Zięba, który w 10 minucie popisał się strzałem (może dośrodkowaniem), które zaskoczyło źle ustawionego bramkarza gości. Piłka w bramce, 1:0 dla BCS. Na drugą bramkę musieliśmy poczekać aż do 54 minuty, gdy Szymon Pena wykorzystując zamieszanie w polu karnym, pewnym strzałem obok bramkarza podwyższył wynik na 2:0. Zawodnicy gości próbowali odmienić losy spotkania, jednak to nasz zespół wyprowadził kontrę, a w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pomylił się nasz pomocnik Tomasz Ficek, który strzałem tuż przy słupku ustalił wynik spotkania na 3:0.

BCS ZAWOJA - Dąb Tomice                     3:0             gole: Zięba Krzysztof, Pena Szymon, Ficek Tomasz

Skład drużyny BCS: Staszak, Basiura, Bach, Stopka, Zięba, Dyrcz, Ficek T, Ficek B (87' Wolski), Pena (74' Pasierbek),                                           Listwan, Hutniczak (81' Dzięgielewski).

Teraz naszą drużynę czekają dwa bardzo trudne, ale ważne wyjazdy: do Choczni i Rzyk. Zachęcamy do kibicowania naszej drużynie na boiskach rywali.

Olimpia Chocznia - BCS ZAWOJA           13 maja godz. 17:00

Leskowiec Rzyki - BCS ZAWOJA             20 maja godz. 11:00