Świetny początek sezonu!!!

   Bardzo dobrze rozpoczęła drużyna naszych seniorów swój drugi sezon w A klasie!!! Po bardzo emocjonującym meczu pokonaliśmy drużynę Burzy Roczyny. Cieszy dobra gra naszych zawodników, który zostawili na boisku wiele sił i potu, a z ich twarzy można było wyczytać potężne zaangażowanie i determinacje.

Bohaterem naszego zespołu okazał się Szymon Pena, nominalny pomocnik, który dzisiaj, decyzją trenera, wystąpił jako napastnik. Ryzykowny manewr okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż Szymon odpłacił się trenerowi 4 golami!!! Jedną bramkę dla naszego zespołu dołożył Grzegorz Jodłowiec ze stałego fragmentu gry. Bardzo blisko strzelenia gola był prezes klubu, Łukasz Stopka, niestety jego strzał zatrzymała poprzeczka.

Gościom udało się odpowiedzieć dwoma golami zdobytymi bezpośrednio z rzutów wolnych. Nasz bramkarz Mateusz Staszak, przy obydwu strzałach nie miał za wiele do powiedzenia, piłki lądowały praktycznie w okienku strzeżonej przez niego bramki. Drużyna gości miała jeszcze rzut karny, którego nie wykorzystała (uderzenie w poprzeczkę).

 

BCS Zawoja - Burza Roczyny       5:2         

 

Gole: 10' 29' 55' 68' Pena S, 19' Jodłowiec G

 

Skład: Staszak M, Pasierbek R, Jodłowiec K, Bach P, Zięba K, Dyrcz A, Stopka Ł (80'  Sałaciak W), Antosiak M, Basiura P, Pena S (68' Kowalski K), Jodłowiec G

(90' Zemlik A).

 

 

   Trzy punkty zdobyte w pierwszym meczu naprawdę cieszą, ale nie możemy spocząć na laurach.Już w najbliższą środę na własnym boisku podejmiemy w pojedynku derbowym drużynę Huraganu Skawica. Możemy być pewni, że nasi zawodnicy dadzą z siebie wszystko. Wesprzyjmy więc ich mocnym dopingiem, pokażmy, że zawodnicy i kibice to jedność!!!

BCS Zawoja - Huragan Skawica

15.08.2018 tj. środa

godz. 17:00

MN

  

 

 

12 sierpnia 2018

 

BCS.PL                                                                                                                     

 

Strona Głowna                                                                                                                                                     

Kontakt
Jak zapisać się do BCS?
Babiogórskie Przedszkole Piłkarskie 
Pliki do pobrania

  

POLECAMY

 

BCS na FB