Świetna seria zwycięstw drużyny seniorów BCS Zawoja

           Można powiedzieć, że lepszego momentu na rozpoczęcie zdobywania punktów seriami, nasi zawodnicy nie mogli wybrać. Seniorzy BCS Zawoja w trzech ostatnich meczach zgarnęli komplet punktów, które dały nam już praktycznie pewne utrzymanie w A klasowych rozgrywkach. Można powiedzieć, że każde z tych spotkań było meczem za sześć punktów, ponieważ były to potyczki z jedną z najsłabszych drużyn w lidze, Strzelcem Budzów, i z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie, Żarkiem Barwałd Górny. Zawodnicy naszego klubu wytrzymali ciążącą na nich presje i staneli na wysokości zadania.

Wyniki spotkań przezentują się następująco:

BCS ZAWOJA - Strzelec Budzów                       2:0               gole:          Zięba K, Jodłowiec G

Żarek Barwałd Górny - BCS ZAWOJA                1:2               gole:          Basiura P, Jodłowiec G

BCS ZAWOJA - Astra Spytkowice                      2:1               gole:          Trybała W, Jodłowiec K

 

W meczu z Żarkiem Barwałd Górny Piotr Basiura strzelił chyba najefektowniejszą bramkę całego sezonu A klasy, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego stojąc tyłem do bramki oddał strzał z przewrotki, po którym piłka zatrzepotała w siatce. Wszyscy obecni na stadionie zrobili wielkie oczy, a nam pozostało tylko Piotrkowi pogratulować!!!.

Mecz z Astrą Spytkowice był rewanżem za sromotną klęskę poniesioną w rundzie jesiennej, gdy nasz zespół przegrał na wyjeździe aż 5:0. Rewanż jak najbardziej udany, gratulacje dla całej drużyny, szybko stracona bramka nie podcięła naszym zawodnikom skrzydeł, pokazali oni charakter i strzelając dwa gole, odwrócili wynik spotkania.

 

Koniec sezonu coraz bliżej, pozostały już tylko dwie kolejki. Ale to nie oznacza końca emocji, już w tę sobotę tj. 9 czerwca o godz. 18:00 BCS Zawoja rozegra mecz derbowy z drużyną stryszawskiego Jałowca. Serdecznie zapraszamy do kibicowania na stadionie w Stryszawie !!!

MN 

 

06/06/18

 

BCS.PL                                                                                                                     

 

Strona Głowna                                                                                                                                                     

Kontakt
Jak zapisać się do BCS?
Babiogórskie Przedszkole Piłkarskie 
Pliki do pobrania

  

POLECAMY

 

BCS na FB