Seniorzy remisują z Leskowcem Rzyki.

Po zaciętym meczu drużyna BCS Zawoja zremisowała z ekipą z Rzyk 1:1,po ostatnim gwizdku sędziego pozostał jednak pewien niedosyt, nie jest tajemnicą, iż piłkarze, osoby zwiazane z klubem oraz kibice liczyli na kolejne 3 punkty zdobyte na własnym boisku, zwycięstwo w niedzielnym meczu pozwoliłoby nam umocnić się w środkowej części tabeli, jednocześnie znacznie zmniejszając dystans do czołówki, która na potęgę gubi punkty.

Wszystkie bramki niedzielnego meczu padły w pierwszej połowie, wynik dosyć niespodziewanie otworzyli goście, przy strzale głową niekryty zawodnik pokonał Kamila Wolskiego. W ostatniej minucie I połowy niezawodny kapitan zawojskiej drużyny - Krzysztof Zięba pewnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza drużyny przyjezdnej. Bramka zdobyta w 44' minucie meczu ustaliła jednocześnie wynik, po 10 kolejkach BCS Zawoja z 11 pkt plasuje się na 12 miejscu w tabeli wadowickiej A-klasy, jednak już 15 października, tj. niedziela o godz. 15:00, nasza drużyna rozegra wyjazdowy mecz ze Strzelcem Budzów, zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoli nam wskoczyć na 8 miejsce w tabeli.

Niestety w trakcie meczu z Leskowcem groźnie wyglądającej kontuzji doznał nasz trener Krzysztof Jodłowiec, informacje, które do nas docierają nie są zbyt optymistyczne, życzymy szybkiego powrotu na ligowe boiska, a przede wszystkim zdrowia!