Seniorzy pokonują Żarek Barwałd Górny

W ostatnią sobotę (tj. 21 października) BCS Zawoja pewnie pokonał na swoim stadionie piłkarzy z Barwałdu. Zwyciestwo w meczu 12. kolejki pozwoliło naszym piłkarzom wskoczyć na 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów. Nasza drużyna może obecnie pochwalić się sześcioma kolejnym spotkaniami bez porażki.

Tradycyjnie już wynik otworzyła drużyna przeciwna, nieporozumienie obrońców w 22 minucie wykorzystał pewnym strzałem napastnik drużyny przeciwnej. Blok defensywny potrzebował zaledwie 9 minut by solidnie się zrehabilitować, w 31 minucie obrońca naszej drużyny Piotr Basiura strzelił wyrównującą bramkę, bramka padła po stałym fragmenice gry. Godnym odnotowania jest fakt, iż głównym elementem celebracji strzelonej bramki była prezentacja koszulki z dedykacją dla kontuzjowanych zawodników naszej drużyny: trenera Krzysztofa Jodłowca, Tomasza Ficka i Bartłomieja Warmuza.I połowa zakończyła sie wynikiem 1:1.

W drugiej połowie nasi piłkarze wyraźnie udowodnili, iż zasłużenie zakończyli sobotnie spotkanie z kompletem 3 punktów, najpierw w 66 minucie Piotr Basiura wpisał sie po raz drugi na listę strzelców, dosłownie kopiując swoje pierwsze trafienie.  W 82 minucie Radosław Warmuz podwyższył prowadzenie na 3:1 po świetnym podaniu skrzydłowego Bartłomieja Listwana.

W imieniu piłkarzy, kibiców oraz wszystkich osób związanych z klubem życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia naszym trzem pauzującym z powodu urazów kolegom: JODŁA, BARTEK, TOMEK jesteśmy z wami !!!!

Już w najbliższą sobotę o godz. 14:00 (tj. 28 października 2017 r.) zawojscy seniorzy rozegrają wyjazdowy mecz z dwunastą drużyną tabeli - Astrą Spytkowice, naszą drużynę czeka bodajże najdalszy wyjazd w tym sezonie. Liczymy, że ok. 50 km dzielące Zawoję od Spytkowic (Spytkowice koło Zatora) nie odstraszy najwierniejszych kibiców od możliwości wspierania naszych piłkarzy.