Seniorzy BCS wracają na właściwe tory!!!

   Na sześciu porażkach zakończyła się fatalna seria drużyny BCS Zawoja. Ostatnie 2 mecze pokazały, że drużyna nadal potrafi grać w piłkę, i to bardzo często w naprawdę dobrym stylu. Ostatni bilans to porażka i zwycięstwo. Ale porażka po walce, widocznym zaangażowaniu i braku szczęścia. Nie wiele brakło, a BCS urwał by punkty faworyzowanej drużynie Astry Spytkowice. Objęliśmy prowadzenie po bramce Grzegorza Jodłowca, i świetnej asyście Szymona Peny. Jeszcze w pierwszej połowie bramkę kontaktową zdobyli goście. Druga połowa bardzo wyrównana, kilkoma świetnymi interwencjami popisał się nasz bramkarz Mateusz Staszak. I naprawdę zabrakło szczęścia i koncentracji, w 90 minucie "strzał życia" oddał zawodnik Astry, piłka wpadła do siatki. Ale styl gry naszego zespołu dawał wiele nadziei na przełamanie.

   W ostatnią niedzielę seniorzy BCS pojechali na ciężki wyjazd do Sułkowic. Udało się z niego przywieźć 3 punkty, które znacznie podniosły morale zespołu i nasze miejsce w tabeli A klasy. Praktycznie cały mecz to my prowadziliśmy grę i tworzyliśmy groźne akcje. Po jednym z rajdów, w polu karnym został sfaulowany nasz trener Krzysztof Jodłowiec, a rzut karny "na raty" wykorzystał, wracający do formy, Bartłomiej Listwan.  W 51 minucie jeden z naszych obrońców zagrał piłkę ręką w polu karnym, a sędzia podyktował rzut karny, tym razem dla gospodarzy. Był to moment kluczowy, który mógł odmienić oblicze meczu. Ale świetną interwencją popisał się nasz bramkarz, Mateusz Staszak, i wybronił strzał zawodnika Znicza. Naprawdę wielkie brawa!!! Wynik spotkania na 2:0 ustalił Bartłomiej Listwan, który najlepiej odnalazł się w polu karnym i strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Również wielkie brawa należą się Marcinowi Antosiakowi, który rozegrał pierwszy mecz dla naszej drużyny i pokazał się z bardzo dobrej strony. Jedynym zmartwieniem po tym meczu jest to, że kontuzji barku doznał trener, Krzysztof Jodłowiec.                                   Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!! 

 

BCS ZAWOJA - Astra Spytkowice               1:2                              Gole: Jodłowiec G

 

Skład: Staszak M, Basiura P, Bartyzel J, Stopka Ł, Trybała W (75' Pasierbek R),Dyrcz A, Ficek B, Antosiak M, Listwan B, Jodłowiec G, Pena Sz

Rezerwa: Bach P, Pasierbek R, Zemlik A, Sałaciak W

 

Znicz Sułkowice Bolęcina - BCS ZAWOJA     0:2                            Gole: Listwan B x2

 

Skład: Staszak M, Basiura P, Stopka Ł, Bach P, Antosiak M, Dyrcz A (51' Ficek B), Jodłowiec K (81' Pasierbek R), Antosiak M, Listwan B, Jodłowiec G, Pena S.

Rezerwa: Ficek D, Ficek B, Pasierbek R, Zemlik A.                                                  MN

16 października 2018

 

BCS.PL                                                                                                                     

 

Strona Głowna                                                                                                                                                     

Kontakt
Jak zapisać się do BCS?
Babiogórskie Przedszkole Piłkarskie 
Pliki do pobrania

  

POLECAMY

 

BCS na FB