Słaby początek rundy drużyny seniorów BCS Zawoja

Po początkowych trudnościach (przełożenie meczu pierwszej kolejki ze względu na zły stan murawy w Suchej Beskidzkiej), runda wiosenna rozgrywek o mistrzostwo A klasy rozkręciła się na dobre. Seniorzy BCS rozegrali już 5 spotkań. Niestety w czterech przypadkach nasi zawodnicy schodzili z murawy pokonani, a jeden mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Jednak należy zauważyć, że punkt udało się wywalczyć w meczu derbowym na boisku rywala w Suchej Beskidzkiej. Ponadto przeciwnikami naszej drużyny były zespoły z górnej połówki tabeli, można powiedzieć główni faworyci do awansu, a przez długie fragmenty nasi zawodnicy walczyli z rywalami jak równi z równym. Wiele razy brakowało po prostu szczęścia, mecz z Sokołem Przytkowice rozgrywany w Zawoi zakończył się zwycięstwem gości po golu strzelonym w doliczonym czasie gry.

 

Wyniki meczów:

 

BCS Zawoja - Orzeł Wieprz 2:3                         gole: Patryk Brytan, Bartłomiej Listwan

 

Skawa Wadowice - BCS 3:0

 

BCS - Sokół Przytkowice 1:2                             gole: Szymon Pena

 

Babia Góra Sucha Beskidzka - BCS 0:0

 

Relaks Wysoka - BCS 2:1                                   gole: Bartłomiej Listwan

 

Podsumowując, nasza drużyna w rundzie wiosennej nie zasmakowała jeszcze zwycięstwa, a walka o utrzymanie w A - klasie wchodzi w decydującą fazę. Drużynę seniorów BCS Zawoja czekają mecze z zespołami bezpośrednio sąsiadującymi w ligowej tabeli, które zadecydują o ostatecznym jej układzie na koniec sezonu.

 

Szansa zdobycia ważnych punktów nadarza się już w ten weekend, gdy BCS Zawoja podejmie na swoim stadionie drużynę z Roczyn. Mecz na stadionie przeciwnika skończył się przegraną naszej drużyny 4:2, nie mamy nic przeciwko odwróceniu tego wyniku przy dopingu naszej zawojskiej publiczności.

 

BCS Zawoja - Burza Roczyny

29.04.18 godz. 17:00

Stadion Zawoja Centrum

 

 

20/04/18

 

BCS.PL                                                                                                                     

 

Strona Głowna                                                                                                                                                     

Kontakt
Jak zapisać się do BCS?
Babiogórskie Przedszkole Piłkarskie 
Pliki do pobrania

  

POLECAMY

 

BCS na FB