Punkt przywieziony z boiska lidera

Dnia 26 sierpnia 2017 r., w ostatnią sobotę, nasi seniorzy stoczyli kolejną batalię o pierwsze w tym sezonie punkty, tym razem przeciwnikiem była ekipa Sokoła Przytkowice, dotychczasowego lidera wadowickiej A-klasy,na dodatek grająca na własnym stadionie. Drużyna BCS-u wróciła z tego wyjazdu z jednym punktem. Cenny remis 1-1 wywalczyliśmy po ciężkim i zaciętym meczu, paradoksalnie, po tym meczu można czuć pewien niedosyt bo to drużyna z Zawoi stworzyła sobie więcej klarownych sytuacji bramkowych, niemniej remis z liderem cieszy i pozwala z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, przy czym to BCS Zawoja miał więcej z gry, a niemrawe ataki gospodarzy rozbijały się o dobrze poukładaną defensywę zawojskiej drużyny. Druga połowa przyniosła z sobą kilka świetnych sytuacji bramkowych stworzonych przez zawojskich piłkarzy, najpierw po świetnym uderzeniu Grzegorza Jodłowca piłkę na poprzeczkę sparował bramkarz Sokoła, potem trener Krzysztof Jodłowiec uderzeniem głową przeniósł piłkę nad poprzeczką. Niestety to gospodarzom udało się strzelić pierwszego w tym meczu gola, w zamieszaniu podbramkowym z najbliższej odległości piłkę do bramki Kamila Wolskiego wpakował Łukasz Waga. Nasi piłkarze niedali jednak za wygraną i dzięki ciągłym próbom ataków na bramkę przeciwnika i stałemu naciskowi na obronę Sokoła udało im się wywalczyć rzut karny po zagraniu ręką defensora z Przytkowic. W ostatniej minucie meczu pewnie jedenastkę wykonał Krzysztof Jodłowiec.

Bramki: Sokół Przytkowice [Ł. Waga '60] BCS Zawoja ['90+2 K. Jodłowiec]

Już za tydzień tj. w niedzielę (03.09.2017 r.) Drużyna BCS-u Zawoja podejmie na swoim stadionie ekipę Relaksu Wysoka. Serdecznie zapraszamy na ten mecz i liczymy na Wasze wsparcie dla naszych piłkarzy. RAZEM PO ZWYCIĘSTWO !!!