Olimpia Chocznia pokonana!

Drużyna BCS Zawoja po niezbyt ładnym meczu pokonała na swoim stadionie Olimpię Chocznia 2:1, najważniejsze jest jednak 3 z rzędu zwycięstwo na własnym obiekcie. Kolejne 3 punkty zdobyte na naszym obiekcie pozwalają nam wspiąć się nieco wyżej w ligowej tabeli. Obecnie nasza drużyna zajmuje 9. miejsce z 10-punktowym dorobkiem, z 6 punktami straty do trzeciego Jałowca Stryszawa.

Mecz rozpoczął sie od bezładnej kopaniny w środkowej części boiska, przeplatanej dalekimi zagraniami, najczęściej niecelnymi, do pozostających na połowie przeciwnika zawodników, tę niezbyt wyrafinowaną taktykę obrała zarówno drużyna gości jak i drużyna gospodarzy, niestety... Obraz meczu nistety nie uległ wielkim zmianom przez całe regulaminowe 90 minut gry. Wynik otworzył w 20 minucie I połowy kapitan zawojskiej drużyny Krzysztof Zięba, trącił piłkę głową czym zupełnie zmylił bramkarza Olimpii. Już w 25 minucie wynik na 2:0 podwyższył debiutujący w tym sezonie Wiktor Trybała, w sytuacji sam na sam popisał się pewnym strzałem, nie dając żadnych szans bramkarzowi gości. Niestety w II połowie nasz blok defensywny popełnił wiele niewymuszonych błędów, na nasze szczęście wymiar kary za tak niefrasobliwą grę był i tak najniższy z możliwych, mianowicie kontaktowa bramka dla Olimpii i wiele niepotrzebnych nerwów na ławce rezerwowych zawojskiej drużyny.

Bramki: BCS Zawoja [K. Zięba 20', W. Trybała 25'] Olimpia Chocznia [K. Góra 73']

Już za tydzień kolejny mecz u siebie, do Zawoi przyjeżdża drużyna Leskowca Rzyki, mecz odbędzie się 8 października (tj. niedziela) o godz. 15:00, serdecznie zapraszamy.