Nasz wychowanek Mistrzem Polski!!!

Wychowanek naszego klubu a obecnie zawodnik Rekordu Bielsko Biała - Łukasz Szczurek w odbywających się w Ustce turnieje wraz z kolegami z drużyny wywalczył tytuł Halowego Mistrza Polski w piłce nożnej U14. Łukasz swoją przygodę z piłką rozpoczynał w Klubie Orlika Wilki, następnie reprezentował barwy Zawojskiej Watry. W sezonie 2017/18 zostały wypożyczony do BTS Rekrod Bielsko Biała. W turnieju finałowym halowych Mistrzostw Polski który odbył się 28 stycznia wystąpiło 12 zespołów z całej Polski. Zawodnicy Rekordu najpierw wygrali rywalizację w grupie, następnie w ćwierćfinale bez problemów odprawili Futsal Oborniki 7:2. Bielszczanie w drodze do finału pokonali jeszcze TAF Toruń. Sam finał był bardzo dobrym widowiskiem. Oba zespoły prezentowały dojrzały i bardzo twardy futsal. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Sobka ale ich radość nie trwała długo. Rekord wyrównał po golu Jonasza Piękosia i szybko strzelił również gola na wagę złotych medali Mistrzostw Polski. Jego autorem był Marcel Migas.
Gratulujemy Łukaszowi i całej drużynie!!!