MISTRZOWIE JESIENI !!!

Wspaniała końcówka na zakończenie rundy jesiennej w lidze młodzików. Tym razem przyszło nam się zmieżyć z drużyną Tempo Białka. W pierwszej połowie meczu skład był dość mocno ryzykowny i eksperymentalny, a to z powodu braku całego pierwszego składu, który był na zawodach szkolnych. Zmiennicy jednak spisali się wspaniale i pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem. Na drugą cześć spotkania dojechał pierwszy skład zawodników i mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla BCS-u .

Podsumowując całą rundę jesienną początek był dość trudny, co wynikało z tego, że chłopaki przeszli z małego boiska na Orliku na boisko duże, gdzie specyfika gry jest całkiem inna i trzeba było trochę czasu by się oswoić i dostosować. Z czasem jednak było coraz lepiej, a końcówka spotkań była imponująca. W sześciu ostatnich meczach odnieśliśmy zwycięstwa i bilans bramkowy ostatecznie wyniósł 36 do 11 dla naszej drużyny, co spowodowało zajęcie pierwszego miejsca po rundzie jesiennej z przewagą czterech punktów nad drugim zespołem.