Juniorzy młodsi nie zwalniają tempa.

Juniorz młodsi BCS Zawoja odnieśli kolejne dwa ligowe zwycięstwa. Najpierw u siebie po bramkach Marcina Surzyna i Mateusza Pudalika pewnie pokonali Naroże Juszczyn a następnie w meczu wyjazdowym okazali się lepsi od rówieśników z Lachowic pokonując ich 5-1. Zwłaszcza drugi mecz był bardzo ważny. Lachy to jedna z lepszych drużyn w lidze. Zawojanie jednak rozegrali bardzo dobre spotkanie. Tylko pierwsze 30 minut meczu było wyrównane. Jeszcze przed przerwą nasi piłkarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Po przerwie BCS w pełni kontrolował mecz dokładając kolejne 2 bramki. Świetny powrót do drużyny zanotował Dawid Szarlej który zaliczył asystę i strzelił jedną z bramek.
Bramki dla BCS: Dawid Bartyzel 2x, Dawid Szarlej, Mateusz Pudalik, Maksymilian Dobek.