Juniorzy młodsi z kolejnymi punktami w lidze

12 października tego roku podopieczni trenera Ł.Stopki rozgrywali swój zaległy mecz z LKS Strzelcem Budzów. Mecz zaczął się równo o 16:00 wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego.Zawojanie nie czekali na żaden sygnał i od samego początku rzucili się do ataku i już w 10 minucie tego spotkania Aleksander Zemlik umieścił futbolówkę w siatce.W 19 minucie Szymon Puzik świetnie odnalazł się w polu karnym i strzelił drugą bramkę w tym spotkaniu.Niedługo po tym bo już w 22 minucie bramkę zdobywa Michał Świtek.Niestety Zawojanie nie ustrzegli się jednego błędu, po którym padła bramka i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 4-1.Trener świetnie zmotywował piłkarzy i w drugiej połowie strzeliliśmy łącznie 2 bramkmi, a dokładniej: A.Bogdan i M.Pasierbek