II Babiogórskie Mistrzostwa Orlików i Żaków

W weekend 22-23 lutego odbyły się finały drugiej edycji piłkarskiego turnieju "Babiogórskie Mistrzostwa Orlików i Żaków", którego organizatorem był nasz klub.
Najpierw do rywalizacji przystąpili Orlicy. W finale wystąpiło 8 drużyn. Świetnie w tej stawce zaprezentowali się nasi piłkarze, którzy zajęli I miejsce. Najlepszym strzelcem został Michał Czarny. W niedzielę zagrali ich młodsi koledzy (Żak). Po zaciętych i bardzo dramatycznych spotkaniach nasz zespół ostatecznie uplasował się na IV miejscu. Najlepszym bramkarzem został wybrany Łukasz Jończyk. Zarówno Orlikom jak i Żakom gratulujemy.

Podczas turnieju odbyły się również pokazy freestyle w wykonaniu Dawida Krzyżowskiego - Mistrza Polski Football Freestyle. Uczestnicy mogli również skorzystać z piłkarskiej fotobudki. W sali fitness toczyły się pojedynki 1x1 na specjainie przygotowanym boisku. Można było również sprubaować szczęścia w piłkarskim darcie czy sprawdzić siłę strzału. 

Krótko muwiąć to był szalony weekend. Dużo wrażeń i wspaniałe emocje. Nie było by tego gdyby nie sponsorzy i partnerzy "II Babiogórskich Mistrzostw Orlików i Żaków".

Podziękowania kierujemy dla:

- Gminy Zawoja

- Powiatu Suskiego

- sklepu piłkarskiego Vitasport

- Marketu Rajski

- Cukierni Beskidzkie

-Ośrodka wczasowego SILVER w Zawoi

- Sklepu Groszek w Zawoi

- Agencji DK

Podziękowania dla naszych partnerów:- sucha24.pl, beskidzka24.pl, Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi. Szczególne podziękowania dla WSPANIAŁYCH RODZICÓW BCS ZAWOJA oraz dla juniorów i trampkarzy BCS. No i oczywiście podziękowania dla Pana Michała Sośnickiego za te wspaniałe foty, które możecie oglądać.

"Są rzeczy, które można osiągnąć tylko razem".

 

01 marca 2020

 

BCS.PL                                                                                                                     

 

Strona Głowna                                                                                                                                                     

Kontakt
Jak zapisać się do BCS?
Babiogórskie Przedszkole Piłkarskie 
Pliki do pobrania

  

POLECAMY

 

BCS na FB