Dwa dobre sparingi z drużynami ligi okręgowej

   Sezon przygotowawczy wszedł w decydującą fazę. Już za niecały miesiąc rozpoczęcie rundy wiosennej, więc czasu na sprawdzanie zawodników, ustawień, schematów gry, zwiększenie kondycji jest coraz mniej. Drużyna seniorów rozegrała dwa kolejne sparingi. Przeciwnikami zespołu BCS były drużyny z naszego powiatu, które występują w lidze okręgowej: Tempo Białka i Halniak Maków Podhalański. Obydwa mecze odbyły się na sztucznej murawie w Lachowicach.

   Z Białką nasza drużyna zagrała lepiej w pierwszej połowie, w meczu z Halniakiem wręcz odwrotnie. W pierwszych minutach skarciliśmy Tempo dwoma bramkami, potem niestety było gorzej, do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy "nieoficjalnie" najlepszej drużyny Powiatu Suskiego. Szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie. Mecz zakończył się hokejowym wynikiem 6:4 dla zespołu z Białki. Pierwsza połowa naprawdę może napawać optymizmem, walczyliśmy jak równy z równym, druga połowa pod dyktando białczan, jednak drużyny lepszej grającej w wyższej klasie rozgrywkowej.

   Mecz z Halniakiem miał inny przebieg. Na początku lepsza gra makowian, można powiedzieć, że nas "przysiedli", to oni zdobyli pierwszą bramkę. Odpowiedzieliśmy bramką z rzutu karnego po faulu na Szymonie Pena, wykonawcą jedenastki trener Krzysztof Jodłowiec. Druga połowa znacznie lepsza w wykonaniu naszego zespołu, stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, a akcje zawodników Halniaka dobrze zatrzymywaliśmy tuż przed polem karnym. Padły jeszcze trzy bramki, wszystkie dla naszego zespołu. Końcowy wynik to 4:1 dla BCS Zawoja. Bramki strzelali Piotr Basiura, Kamil Nowak i ostatnią zawodnicy Halniaka do własnej bramki.

   Przed naszymi zawodnikami jeszcze kilka sparingów, zachęcamy do kibicowania!!!                                                      MN

 

24/02/19

 

BCS.PL                                                                                                                     

 

Strona Głowna                                                                                                                                                     

Kontakt
Jak zapisać się do BCS?
Babiogórskie Przedszkole Piłkarskie 
Pliki do pobrania

  

POLECAMY

 

BCS na FB