Drużyna seniorów wznowiła treningi!!!

W połowie stycznia drużyna seniorów BCS Zawoja wznowiła treningi i rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/2019. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu. Przez cały okres przygotowawczy drużyna rozegra kilka spotkań kontrolnych. Pierwszy ze sparingów odbył się w ostatnią niedzielę na stadionie ze sztuczną murawą w Lachowicach, a przeciwnikiem BCS-u było Naroże Juszczyn. Mecz zakończył się porażką naszych zawodników 1:3, ale nie wynik jest tutaj najważniejszy. Możliwość sprawdzenia zawodników, przetestowania różnych ustawień, a przede wszystkim rozegrania pełnych 90 minut po długiej przerwie jest w tej chwili rzeczą ważniejszą.

Należy również wspomnieć, że budowa sztucznego boiska w Lachowicach była strzałem w dziesiątkę. Dzięki tej inicjatywie drużyny z naszego powiatu mają możliwość przeprowadzania treningów i meczów kontrolnych w okresie zimowym, i nie muszą się martwić szukaniem innych, bardzo odległych obiektów ze sztuczną murawą.