BCS Zawoja zgarnia całą pulę !

Zawoja tradycyjnie już w tym sezonie powitała drużynę gości strugami deszczu, przez cały czas trwania spotkania deszcz nie ustępował ani na chwilę.

Tym razem naszym piłkarzom przyszło zmierzyć się z bardzo solidnie grającą i dobrze poukładaną drużyną Relaksu Wysoka, która rozegrała bardzo dobry mecz i stworzyła sobie sporo dogodnych sytuacji bramkowych.

Zwycięzca może być jednak tylko jeden i to BCS Zawoja okazał się drużyną lepszą, która wykorzystała stworzone przez siebie sytuacje bramkowe.

Pierwsza połowa niedzielnego meczu upłynęła pod znakiem wzajemnego badania się obu ekip, trzeba jednak przyznać, ze pierwsze 15 minut należało do ekipy gości, Relaks Wysoka potrafił zdominować gospodarzy, a przez to skonstruować szereg dobrych okazji do zdobycia bramki. Pierwsze 45 minut meczu zakończyło się jednak wynikiem 1:0 dla gospodarzy, w 30 minucie meczu, w trakcie wykonywania stałego fragmentu przez piłkarzy BCS-u, po dośrodkowaniu Krzysztofa Jodłowca piłkę głową do bramki Relaksu Wysoka skierował zawojski kapitan Krzysztof Zięba, tak więc pierwsze 45 minut meczu zakończyło się wynikiem 1:0 dla naszych piłkarzy.

Druga połowa obfitowała w wiele okazji, które mogły skończyć się golem dla obu grających ekip. Napastnik zawojskiej drużyny Grzegorz Jodłowiec w II połowie miał dwie dobre okazje do zdobycia gola, których nie udało mu się wykorzystać, jednak już za trzecim razem pewnie skierował piłkę do bramki gości.

 

Tym samym mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla BCS-u Zawoja, nasza drużyna wygrywa pierwszy mecz w tym sezonie co pozwala nam bardzo optymistycznie spojrzeć w przyszłość, tydzień temu zremisowaliśmy z liderem z Przytkowic, w niedzielę wygraliśmy z solidnym Relaksem Wysoka, w konsekwencji BCS Zawoja zajmuje 12 miejsce w tabeli, do 7 miejsca tracimy aktualnie zaledwie 3 punkty, tak więc wszystko przed nami - wszystko w nogach naszych piłkarzy! 

 

Bramki: BCS Zawoja [30' K. Zięba, 70' G. Jodłowiec] 

 

Już za tydzień, tj. w niedzielę 10.09.2017 r. BCS Zawoję czeka wyjazdowe starcie z Burzą Roczyny, która bezpośrednio wyprzedza nas w tabeli, posiadając identyczny bilans punktowy. Serdecznie zapraszamy na mecz i liczymy na Wasz niezawodny doping.

05/09/17

 

BCS.PL                                                                                                                     

 

Strona Głowna                                                                                                                                                     

Kontakt
Jak zapisać się do BCS?
Babiogórskie Przedszkole Piłkarskie 
Pliki do pobrania

  

POLECAMY

 

BCS na FB