I BABIOGÓRSKIE MISTRZOSTWA ORLIKÓW I ŻAKÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

.2018
„I Babiogórskie Mistrzostwa Orlików i Żaków

w halowej piłce nożnej”

 

 

  • Organizator rozgrywek: Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi

  • Miejsce rozgrywek: Hala Widowiskowo-Sportowa w Zawoi Centrum

  • Termin: Grudzień 2018 – Marzec 2019

  • Kategoria: Orlik, Żak

  • Formuła rozgrywek: turniejowa

  • Finansowanie: Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie, BCS Zawoja.

 

Zapewniamy:

  • Obsługę medyczną, techniczną i sędziowską

  • Rozgrywki na pełnowymiarowej hali sportowej

  • Puchary i medale dla najlepszych drużyn – turniej finałowy

  • Poczęstunek – turniej finałowy

  • Wspaniałą oprawę podczas turniejów finałowych

 

Organizator nie zapewnia ubezpieczenia NW, oraz nie zwraca kosztów przejazdu!!!

 

Terminy turniejów eliminacyjnych Orliki: 15.01.2018, 02.02.2019

Terminy turniejów eliminacyjnych Żaków 16.01.2018, 03.02.2019

 

Szczegółowy harmonogram poniżej.

Terminarz rozgrywek 16.12.2018r.

Kategoria ŻAK/Grupa I

WYNIK

8.45

Lachy Lachowice Jałowiec Stryszawa II

 

9.20

KS Luboń - BCS Zawoja I

 

9.55

Skawa Wadowice - Lachy Lachowice

 

10.30

Strzelec Budzów KS Luboń

 

11.05

Skawa Wadowice Jałowiec Stryszawa II

 

11.40

Strzelec Budzów - BCS Zawoja I

 

12.15

KS Luboń Jałowiec Stryszawa II

 

12.50

Skawa Wadowice – Strzelec Budzów

 

Kategoria ŻAK/Grupa II

WYNIK

14.00

Halniak Maków P - Jałowiec Stryszawa I

 

14.35

Jordan Jordanów - BCS Zawoja II

 

15.10

Babia Góra Sucha Beskidzka - Halniak Maków P.

 

15.45

Świt Osielec - Jordan Jordanów

 

16.20

Babia Góra Sucha Beskidzka Jałowiec Stryszawa I

 

17.00

Świt Osielec - BCS Zawoja II

 

17.35

Jordan JordanówJałowiec Stryszawa I

 

18.10

Babia Góra Sucha Beskidzka – Świt Osielec

 

 

Zakończenie rozgrywek

 

 

Terminarz rozgrywek 03.02.2019r.

Kategoria ŻAK/Grupa I

WYNIKI

8.30

Lachy Lachowice - BCS Zawoja I

 

9.05

KS Luboń – Skawa Wadowice

 

9.40

Lachy Lachowice – Strzelec Budzów

 

10.15

BCS Zawoja I - Skawa Wadowice

 

10.50

Jałowiec Stryszawa II – Strzelec Budzów

 

11.25

KS Luboń – Lachy Lachowice

 

12.00

BCS Zawoja I - Jałowiec Stryszawa II

 

Kategoria ZAK/Grupa II

WYNIKI

13.00

Halniak Maków P. - BCS Zawoja II

 

13.35

Jordan Jordanów – Babia Góra Sucha Beskidzka

 

14.10

Halniak Maków P. – Świt Osielec

 

14.45

BCS Zawoja II - Babia Góra Sucha Beskidzka

 

15.20

Jałowiec Stryszawa I – Świt Osielec

 

15.55

Jordan Jordanów – Halniak Maków P.

 

16.30

BCS Zawoja II - Jałowiec Stryszawa I

 

 

Zakończenie rozgrywek

 

Terminarz rozgrywek 15.12.2018r.

 

Kategoria Orlik/Grupa I

WYNIKI

8.45

Halniak Paków P. - Huragan Skawica

 

9.20

Tempo Białka - BCS Zawoja II

 

9.55

Skawa Wadowice - Halniak Paków P.

 

10.30

Strzelec Budzów Tempo Białka

 

11.05

Skawa Wadowice Huragan Skawica

 

11.40

Strzelec Budzów - BCS Zawoja II

 

12.15

Tempo Białka Huragan Skawica

 

12.50

Skawa Wadowice – Strzelec Budzów

 

Kategoria Orlik/Grupa II

WYNIKI

14.00

Lachy Lachowice - Jałowiec Stryszawa

 

14.35

Jordan Jordanów - BCS Zawoja I

 

15.10

Babia Góra Sucha Beskidzka - Lachy Lachowice

 

15.45

Naroże Juszczyn - Jordan Jordanów

 

16.20

Babia Góra Sucha Beskidzka Jałowiec Stryszawa

 

17.00

Naroże Juszczyn - BCS Zawoja I

 

17.35

Jordan JordanówJałowiec Stryszawa

 

18.10

Babia Góra Sucha Beskidzka - Naroże Juszczyn

 

 

Zakończenie rozgrywek

 

Terminarz rozgrywek 02.02.2019r.

Kategoria Orlik/Grupa I

WYNIKI

8.30

Halniak Maków P. - BCS Zawoja II

 

9.05

Tempo Białka– Skawa Wadowice

 

9.40

Halniak Maków P. – Strzelec Budzów

 

10.15

BCS Zawoja II - Skawa Wadowice

 

10.50

Huragan Skawica – Strzelec Budzów

 

11.25

Tempo Białka – Halniak Maków P.

 

12.00

BCS Zawoja II - Huragan Skawica

 

Kategoria Orlik/Grupa II

WYNIKI

13.00

Lachy Lachowice - BCS Zawoja I

 

13.35

Jordan Jordanów– Babia Góra Sucha Beskidzka

 

14.10

Lachy Lachowice - Naroże Juszczyn

 

14.45

BCS Zawoja I - Babia Góra Sucha Beskidzka

 

15.20

Jałowiec Stryszawa - Naroże Juszczyn

 

15.55

Jordan Jordanów - Lachy Lachowice

 

16.30

BCS Zawoja I - Jałowiec Stryszawa

 

 

Zakończenie rozgrywek

 

 

BCS.PL                                                                                                                     

 

Strona Głowna                                                                                                                                                     

Kontakt
Jak zapisać się do BCS?
Babiogórskie Przedszkole Piłkarskie 
Pliki do pobrania

 



 

POLECAMY

 

BCS na FB