Derby dla BCS-u / Trampkarze z kompletem zwycięstw

Derby Gminy Zawoja tym razem dla Watry!!!  W niedzielą 21 maja seniorzy naszego klubu pokonali na własnym terenie Huragan Skawica 4-2. Zawojanie objęli prowadzenie w 15 minucie. Grzegorz Jodłowiec wykorzystał zamieszanie pod bramką gości i z kilku metrów skierował piłkę do pustej bramki. Huragan odpowiedział jeszcze w pierwszej połowie. Grający trener Skawicy pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonał naszego bramkarza. W drugiej połowie po zagraniu rękom jednego z naszych zawodników sędzia podyktował rzut karny, który Skawiczanie zamienili na bramkę. Watra odpowiedziała bardzo szybko - Krzysztof Jodłowiec sprytnie uderzył z 20 metrów i było 2-2. W 75 minucie sędzia dyktuje kolejny rzut karny za zagranie rękom. Tym razem na szczęście pod bramką przeciwnika. Jedenastkę pewnie wykorzystuje Bartłomiej Listwan i Watra wychodzi na prowadzenie. Ten sam zawodnik w 87 minucie ustala wynik spotkania na 4-2.

Trzeba wspomnieć, że mecz był bardzo zacięty, niektórym zawodnikom puszczały nerwy. Drużyna Gości kończyła mecz z 4 czerwonymi kartkami. Tabela i wyniki seniorów

Trampkarze naszego klubu nie doznali jeszcze goryczy porażki w tym sezonie. W swoim kolejnym meczu pewnie pokonali Koronę Skawinki 6-0. Bramki srzelali: